چگونه میتوانم دامنهIR که خودم قبلاً ثبت کرده ام را تمدید کنم ؟

  • May 12, 2022
  • 0 Comments

برای این کار شما باید به ترتیب زیر اقدام نمایید :

1- مرورگر خود را باز کرده و در قسمت Address Bar آن، آدرس سایت مرکز http://www.nic.ir NIC  را تایپ نموده و کلید Enter را فشار دهید.
2- در این صفحه نام کاربری (handle و یا آدرس ایمیلی که با آن handle خود را ایجاد کرده اید) و کلمه عبور خود را وارد نموده و کلید Login را فشار دهید. 
3- به قسمت بالا سمت چپ صفحه دقت نمایید، روی My Domains کلیک کنید .در صورتی که تعداد دامنه های ثبت شده توسط شما زیاد باشد می توانید با استفاده از امکان جستجوی موجود در صفحه، دامنه مورد نظر خود  را یافته و در صورتی که تعداد دامنه های مورد نظر کم باشد می توانید با کلیک بر روی نام آن مستقیما به آن دسترسی داشته باشید. پس از یافتن نام دامنه مورد نظر در لیست دامنه های ثبت شده بر روی نام آن کلیک کنید.
4- روی گزینه Renew this domain کلیک نمایید.
5- در این صفحه مدت زمان مورد نظر خود را برای تمدید انتخاب نموده (12 ماهه یا 60 ماهه)، کلید Order Renewal را فشار دهید.
دقت نمایید که مجموع زمان فعالیت دامنه های ثبت شده نزد مرکز NIC نمی تواند بیش از شش سال باشد.
7- مجددا به صفحه نمایش دامنه خود مراجعه کنید و از قسمت رابط ها ، کلید تغییر رابط ها فشار دهید.
8- رابط مالی Billing دامنه موردنظر خود را به سمت نماینده موردنظر، به عنوان مثال : شرکت راهبرد دانش و کاربردهای موثر رایانه ir68-irnic تنظیم نمایید.

در اینجا عملیات درخواست تمدید دامنه توسط شما پایان پذیرفته است. هم اکنون نام دامنه شما در لیست سفارش های پرداخت نشده نماینده تعیین شده در Billing contact و رابط مالی دامنه ظاهر شده است. حال می توانید ضمن اطلاع به شرکت (یا شخص) مورد نظر، درخواست تمدید خود را به ایشان اعلام نمایید. 


این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

Posting has been disabled.