Anti Spam نحوه استفاده بهتر از نرم افزار

  • June 26, 2017
  • 0 Comments
 

مشکلات در دریافت ایمیل و نحوه رفع آن:


برخی موارد سرورهای فرستنده ایمیل، به درستی تنظیم نشده اند یا اینکه به هر دلیلی ایمیلهای آنها توسط ASSP به عنوان اسپم شناخته می شوند یا اینکه اصلا به mailbox شما راه پیدا نمی کنند. با استفاده از امکاناتی که سیستم کنترل این آنتی اسپم در اختیار شما قرار می دهد، می توانید ببینید که ایمیل مورد نظر شما احیانا توسط کدامیک از فیلترهای ASSP اسپم شناخته شده است.
حالا دو راه دارید،

1. یکی اینکه ایمیل فرستنده را به عنوان یک ایمیل معتبر در لیست سفید قرار دهید. برای این کار کافیست یک ایمیل به آدرس assp-white@yourdomain.com ارسال کنید و در متن یا عنوان ایمیل آدرس یا آدرسهای ایمیل معتبر مورد نظر خود را بنویسید. برای مثال می توانید کلیه ایمیلهای Address Book خود را در این قسمت درج کنید. این ایمیل باید از اکانت میزبانی شما یعنی همان yourdomain.com ارسال شود. به صورت اتوماتیک ایمیلی در پاسخ مبنی بر تایید این قضیه دریافت خواهید کرد. برای راهنمایی بیشتر در این مورد بر روی گزینه WHITE LIST در صفحه کنترل ASSP که در بالا توضیح داده شد کلیک کنید. به صورت مصور نحوه استفاده از این سرویس توضیح داده شده است.


2. راه دیگر (که توصیه نمی شود) اینست که بررسی کنید آیا فیلتر مورد نظر که ایمیل مربوطه را اسپم تشخیص داده است، چند درصد از ایمیلهای معتبر ورودی شما را اسپم تشخیص می دهد و اگر قابل توجه است آن فیلتر را غیر فعال کنید.

معرفی یک ایمیل به عنوان اسپم:
با توجه به اینکه شیوه های ارسال ایمیلهای ناخواسته روز به روز تغییر می کند، امکان دارد برعکس حالت فوق، یک ایمیل که واقعا اسپم است، معتبر شناخته شده و به mailbox شما راه پیدا کند. به همین دلیل، مطابق روش فوق، می توانید ایمیلی به آدرس
assp-spam@yourdomain.com ارسال کنید. مشابه روش قبلی ایمیلی مبنی بر تایید اضافه شدن آدرس مورد نظر به لیست ایمیلهای اسپم دریافت خواهید کرد.این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

Posting has been disabled.